Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Seminarium „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce"

Rada Młodych Naukowców przy współpracy z Narodowym Centrum Nauki oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju ma zaszczyt zaprosić do udziału w ogólnopolskim projekcie poświęconym systemowi finansowania badań młodych naukowców w Polsce.
wykład

Zawód dyplomata - spotkanie z przedstawicielem Europejskiej Akademii Dyplomacji

Biuro Karier UJ, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych i Europejska Akademia Dyplomacji zapraszają studentów, absolwentów i doktorantów UJ na wykład, na którym dowiedzą się m. in. czym jest dyplomacja, co zrobić, żeby zostać dyplomatą oraz jak wygląda praca dyplomaty

Inauguracja działalności Polskiego Ośrodka Naukowego UJ w Londynie

14 października odbyła się w Ognisku Polskim konferencja będąca symbolicznym oraz intelektualnym zapoczątkowaniem działalności Polskiego Ośrodka Naukowego UJ.

Godziny dziekańskie

W dniu 26 listopada będą obowiązywały godziny dziekańskie dla studentów na wszystkie zajęcia prowadzone w Przegorzałach oraz dzień wolny od pracy dla pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych Instytutu Europeistyki.

Dotacja statutowa dla doktorantów WSMiP - wyniki

Na posiedzeniu w dniu 12 listopada 2012 r. Komisja rozpatrująca wnioski uczestników studiów doktoranckich na WSMiP w sprawie dotacji na badania naukowe dokonała podziału środków w ramach nadzwyczajnej edycji konkursu