Skip to main content

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Навигация Навигация

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Warsztaty Horizon Europe Weeks pt. ‘International Relations and Diplomacy in the Post-Pandemic World: The International Relations and Public Diplomacy Program

W dniach 15 do 17 września 2021 odbyły się warsztaty Horizon Europe Weeks pt. ‘International Relations and Diplomacy in the Post-Pandemic World: The International Relations and Public Diplomacy Program’. Było to pierwsze spotkanie w ramach tegorocznej edycji Inicjatywy HEW. Mityng obył się w dniach 15-17 września. Uczestników – w sumie 40 osób, zarówno stacjonarnych, jak i on-line – ciepło przywitali prof. Marcin Grabowski, dyrektor Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju oraz prof. Paweł Laidler, dziekan wydziału, który wyjaśnił pomysł stojący za inicjatywą HEW, a także wyrazili wielką satysfakcję z możliwości zgromadzenia się w tak dużej liczbie osób w trybie hybrydowym.

Do gości z Włoch, Niemiec, Irlandii, Chin i Wielkiej Brytanii wraz z naukowcami z Uniwersytetu Jagiellońskiego dołączyli partnerzy online z Portugalii, Irlandii, Holandii, Finlandii, Ukrainy, Japonii, Łotwy, Węgier, Republiki Zielonego Przylądka, Czech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, spędzając trzy owocne dni w pięknych wnętrzach Turówka Hotel & SPA w Wieliczce, aby zacieśnić międzynarodową współpracę badawczą poprzez omówienie innowacyjnych koncepcji badawczych i wypracowanie wspólnej strategii dla przyszłych międzynarodowych projektów i grantów.

Смотреть фотогалерею