Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Декабрь 2022

20221205
Previous week
Next week

Horizon Europe Workshops “Dragon’s Footprint in Europe: Opportunities and Challenges”

Дата: 05.12.2022 - 07.12.2022
Место: 5.12 – Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Kraków, ul. Reymonta 4, Sala 207 oraz Turówka Hotel & SPA, Wieliczka, ul Stefana Żeromskiego 1
6-7.12 - Turówka Hotel & SPA, Wieliczka, ul Stefana Żeromskiego 1 oraz Ms Teams
Организатор: Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju UJ

Warsztaty Horizon Europe zostaną zorganizowane w dniach 5-7 grudnia w Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konferencja będzie składać się z części naukowej zatytułowanej “Dragon’s Footprint in Europe: Opportunities and Challenges” oraz warsztatów poświęconych sformułowaniu aplikacji do projektów narodowych i międzynarodowych, takich jak projekty Horizon Europe oraz Joint-Weave UNISONO.

Horizon Europe Weeks to inicjatywa stworzona w celu wzmocnienia międzynarodowej współpracy między naukowcami z Uniwersytetu Jagiellońskiego i naukowców z uniwersytetów i zagranicznych instytucji, których głównym celem jest wspólne opracowanie zastosowań do programów i projektów badawczych.

Rolę przewodniczącego podczas konferencji sprawował będzie prof. Marcina Grabowskiego. Będziemy zaszczyceni goszcząc takich wspaniałych gości jak: Wolfgang Muno (Uniwersytet w Rostocku), dr David O’Brien (Universytet Ruhr-Bochum), dr Antje Jantsch (Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies) and Miao-ling Lin Hasenkamp (Uniwersytet w Rostocku), prof. Emilian Kavalski (Uniwersytet Jagielloński), prof. Joanna Dyduch (Uniwersytet Jagielloński), dr Justyna Eska-Mikołajewska (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie), dr Paolo Pizzolo (Uniwersytet Jagielloński), dr Armando Aliu (Uniwersytet Jagielloński), dr Łukasz Paw (Uniwersytet Jagielloński), dr Artur Skorek (Uniwersytet Jagielloński) dr Magdalena Kossowska (Uniwersytet Jagielloński).

Ze względu na częściowo hybrydową formę warsztatów będziemy mogli z przyjemnością gościć online: dr Nana de Graff (Wolny Uniwersytet w Amsterdamie), dr Carmen Mendes (Uniwersytet w Coimbrze), dr Alessia Chiratti (Istituto Affari Internazionali), dr David Shim (Uniwersytet w Groningen), dr Brigitte Weiffen (The Open University), prof. Suzanne Gratius (Autonomiczny Uniwersytet w Madrycie), dr Precious Chatterje-Doody (The Open University), Katrin Bohm (Uniwersytet w Rostocku).

plakat horizon europe workshop z logo CISAD i uniwersytetu jagiellońskiego