Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Studenci bezpieczeństwa narodowego laureatami Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką

Z wielką radością informujemy, że lic. Szymon Główka student bezpieczeństwa narodowego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zajął I miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych. Praca dyplomowa pt. Szpiedzy Napoleona. System wywiadu i kontrwywiadu napoleońskiej Francji w latach 1804-1812 została przygotowana w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego pod kierunkiem dr. Mateusza Kolaszyńskiego i była recenzowana przez dr. Rafała Woźnicę.

W tym samym konkursie został wyróżniony lic. Franciszek Dziadkowiec-Wędlikowski za pracę dyplomową pt. Zabójstwa celowane jako element strategii CIA w kontekście ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku (promotor: dr Mateusz Kolaszyński, recenzent: dr Błażej Sajduk).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

rzeczpospolita polska agencja bezpieczeństwa narodowego

Źródło ilustracji: https://www.abw.gov.pl/