Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

News and events

Wizyta pracowników naszego Wydziału w George Marshall Center

Читать еще o Wizyta pracowników naszego Wydziału w George Marshall Center

18.01.2023
Читать еще o Zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową pt. „New Horizons of the Mediterranean Space. Transforming Borders in a Post-Territorial World”

Współpraca WSMiP UJ z Muzeum Afrykanistycznym w Olkuszu

Читать еще o Współpraca WSMiP UJ z Muzeum Afrykanistycznym w Olkuszu

03.01.2023
Jednym ze strategicznych celów naszego wydziału jest wzmacnianie umiędzynarodowienia procesu dydaktycznego oraz międzynarodowej współpracy akademickiej. W związku z tym wraz z Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju (CISAD) pragniemy podziękować wszystkim gościom Centrum, którzy odwiedzili nas w tym semestrze.
Читать еще o Internacjonalizacja w działaniu. Zagraniczni goście w Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju – semestr zimowy 2022/2023

Grant Polonez Bis dla Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

02.01.2023