Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Czasopismo "Poliarchia" ogłasza nabór artykułów do 6. numeru

event-date: 31.01.2016

Uprzejmie informujemy o rozpoczynającym się naborze artykułów do szóstego numeru "Poliarchii", studenckiego czasopisma naukowego Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Tematyka artykułów: dowolna.

Termin nadsyłania artykułów upływa: 31 stycznia 2016 r.

Objętość: przyjmujemy artykuły od 40 tys. znaków ze spacjami.

Poza artykułami naukowymi przyjmujemy również recenzje prac naukowych i sprawozdania z wydarzeń naukowych.

Wymagana są: bibliografia oraz abstrakt w języku angielskim (150-200 wyrazów) wraz z przetłumaczonym tytułem pracy. Wzory bibliografii i przypisów dostępne są na stronie czasopisma.

Szczególnie mile widziane są artykuły w językach obcych.

Każdy z artykułów jest recenzowany anonimowo przez dwóch niezależnych recenzentów spoza Uniwersytetu Jagiellońskiego (double-blind review).

Teksty (lub ich propozycje) prosimy przesyłać na adres: poliarchia@uj.edu.pl.

Wszystkie informacje na temat "Poliarchii" znajdą Państwo na stronie internetowej "Poliarchii".

Yayımlanma Tarihi: 07.02.2016
Yayınlayan: Tomasz Pugacewicz