Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Wizyta Szefa Służby Zagranicznej Prof. Arkadego Rzegockiego na WSMiP

W dniu 27 czerwca na naszym Wydziale złożył wizytę Szef Służby Zagranicznej Prof. Arkady Rzegocki. W trakcie wizyty odbyło się spotkanie z Dziekanem WSMiP Prof. Pawłem Laidlerem poświęcone współpracy z Akademia Dyplomatyczna oraz przygotowaniu programowemu Szkoły Letniej Dyplomacji organizowanej przez nasz Wydział oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie. W trakcie wizyty odbyło się również seminarium eksperckie oraz spotkanie w przedstawicielami organizacji pozarządowych, które poświęcone były współpracy eksperckiej w zakresie dyplomacji oraz kształcenia kierunkowego, przygotowującego do pracy w służbie zagranicznej. Ostatnim punktem wizyty Szefa Służby Zagranicznej Prof. Arkadego Rzegockiego było spotkanie ze studentami, które dotyczyło szans i możliwości pracy w dyplomacji. W jego trakcie omówiono różne ścieżki i formy kariery w dyplomacji oraz rekrutacji do Akademii Dyplomatycznej.
Fotoğraf Galerisine Bak