Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Seminarium Latynoamerykańskie

24.10.2016
25 października 2016 r. w ramach wydarzeń z cyklu Seminariów Latynoamerykańskich, odbędzie się spotkanie z Ambasadorem Meksyku w Polsce - Alejandro Negrín.

Otwarcie Centrum Studiów Tajwańskich UJ

18.10.2016
W poniedziałek 17 października 2016 w Collegium Novum odbyło się otwarcie Centrum Studiów Tajwańskich UJ. Ambasador Tajwanu Ming-Jeng Chen, dyrektor Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Uniwersytecie Jagiellońskim, gościł w gabinecie rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka.

Nowa książka Dr hab. Artura Gruszczaka, prof. UJ

18.10.2016
Z przyjemnością informujemy, że nakładem prestiżowego międzynarodowego wydawnictwa Palgrave Macmillan ukazała się monografia dr. hab. Artura Gruszczaka, prof. UJ pt. Intelligence Security in the European Union. Building a Strategic Intelligence Community.

Dlaczego Columbus Day to nadal trudny temat dla Ameryki? - dr hab. Radosław Rybkowski dla radia TOK FM

14.10.2016
12 października 2016 r. dr hab. Radosław Rybkowski w rozmowie z radiem Tok FM wyjaśnia, dlaczego Dzień Kolumba wywołuje dzisiaj tyle kontrowersji.

Inauguracja roku akademickiego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ

13.10.2016
W dniu 11 października 2016 roku odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. W uroczystości uczestniczył m.in. Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Prof. dr hab. Zdzisław Mach.