Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Rozmowa z prof. dr. hab. Bogdanem Szlachtą

12.08.2014
Co sprawia, że młodzi ludzie wybierają studia na tym wydziale? Czy wpływa na to duża ilość kierunków, czy może możliwość studiowania w języku angielskim? Czy może działalność kół naukowych, współpraca międzynarodowa?

Wywiad prof. Bujwid-Kurek z INPiSM UJ dla Gazety Krakowskiej

21.07.2014
Prof. dr hab. Ewa Bujwid-Kurek z Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międynarodowych UJ udzieliła dla Gazety Krakowskiej wywiadu, w którym oceniła szanse absolwentów nauk politycznych na rynku pracy. Serdecznie zapraszamy do lektury

Wyróżnienie Ministra Spraw Zagranicznych dla absolwenta "Stosunków międzynarodowych"

21.07.2014
Z przyjemnością informujemy, że Pan Magister Andrzej Pawłowski otrzymał wyróżnienie w 25. jubileuszowej edycji konkursu Ministra Spraw Zagranicznych RP na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych. Znalazł się w gronie czterech laureatów wyłonionych przez komitet nagrody ministra spośród 44 osób, które zgłosiły prace magisterskie do konkursu.

Dyżury dziekanów w okresie wakacyjnym

06.08.2014
Uprzejmie informujemy, iż w miesiącach wakacyjnych zmienią się godziny dużurów Dziekana WSMiP, a także Prodziekana ds. finansowych oraz Prodziekana ds. dydaktycznych. Zaktualizowany wykaz dyżurów w miesiącu sierpniu prezentujemy poniżej:

Oświadczenia Dziekana WSMiP UJ

27.06.2014
Poniżej prezentujemy dwa oświadczenia Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ na temat wydarzeń związanych z Wydziałem, które były opisywane i komentowane przez prasę w ostatnich tygodniach