Ana İçeriğe Geç

20231123
Previous week
Next week

Międzynarodowa konferencja naukowa "UK: yesterday, today, tomorrow"

Tarih: 23.11.2023 - 24.11.2023
Başlangıç Zamanı: 11:00
Yer: Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, ul. Reymonta 4, 30-059 Kraków
Organizatör: Polski Ośrodek Naukowy UJ, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ
Contact: Małgorzata Kułakowska, malgorzata.kulakowska@uj.edu.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej poświęconej najnowszej polityce Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, pod tytułem: "UK: yesterday, today, tomorrow"

Konferencja ta jest organizowana przez Polski Ośrodek Naukowy oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego i odbędzie się w Krakowie, w dniach 23-24 listopada 2023 roku, w budynku Wydziału na Reymonta 4.

Konferencja w całości odbędzie się w języku angielskim. Obrady są otwarte dla Publiczności.

Konferencja uzyskała wsparcie Władz Wydziału, Instytutu oraz Patronat Ambasady Brytyjskiej. Oficjalnym partnerem w projekcie jest British Council. Konferencję wspiera również Fundacja Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak”.

W konferencji wezmą udział badacze i badaczki z całej Polski, jak również z Wielkiej Brytanii i Ukrainy. Wykład otwierający konferencję wygłosi Profesor Lee McGowan z Queen’s University w Belfaście.

Informacje o konferencji znajdą Państwo również na stronie - https://pon.uj.edu.pl/konferencje

plakat konferencji