Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

wykład

Pierwsze "Spotkania z Mistrzem" PTSM. Gość: prof. dr hab. Marek Pietraś (UMCS)

25 stycznia 2012 r. odbędzie się pierwsze Spotkanie z Mistrzem, które zainicjuje nowy cykl w ramach PTSM. Wykład "Dylematy teoretyczne i metodologiczne badania jakościowych zmian na poziomie systemu międzynarodowego" wygłosi prof. dr hab. Marek Pietraś (UMCS).

Rekrutacja na studia doktoranckie na Wydziale Nauk Politycznych i Społecznych w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji

Do 31 stycznia można składać aplikacje na studia doktoranckie na Wydziale Nauk Politycznych i Społecznych w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji (European University Institute – EUI). EUI jest czołowym instytutem badawczym w Europie założonym przez państwa członkowskie Unii Europejskiej w 1976

Konferencja "Rycerze wolności. PUNO i polscy naukowcy w Wielkiej Brytanii"

2 grudnia 2011 r. w auli Collegium Novum UJ odbyła się zorganizowana przez Uniwersytet Jagielloński, Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie (PUNO), Klub Jagielloński, Instytut Pamięci Narodowej oraz Narodowe Centrum Kultury konferencja pt. "Rycerze wolności. PUNO i polscy naukowcy w Wielkiej Brytanii".

Pakistan's relations with India/Afghanistan - wykład prof. Ch. Wagnera

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ serdecznie zapraszają na wykład pt. "Pakistan's relations with India/Afghanistan", który wygłosi Prof. dr hab. Christian Wagner

Wykład otwarty prof. Li Chao i prof. Pan Yaochenga

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie" zaprasza na wykład otwarty prof. Li Chao i prof. Pan Yaochenga z Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Szanghajskiego.