Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Wyniki sortowane według etykiety: events

events wydarzenia

Zaproszenie na panel „Australia i Nowa Zelandia: powrót do Wieku Azji czy zwrot w stronę Indo-Pacyfiku?”

events wydarzenia

“Amerykańska dyplomacja w praktyce – ścieżka kariery amerykańskiego dyplomaty” – wykład Konsula Generalnego USA w Krakowie Patricka T. Slowinskiego

Serdecznie zapraszamy na wykład Konsula Generalnego USA w Krakowie, Pana Patricka T. Slowinskiego zatytułowany "U.S Diplomacy in Practice - The Career Path of the U.S. Diplomat". Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca br. (wtorek) w godz. 13:30-14:30 w auli 039 (ul. Reymonta 4).
events wydarzenia

Wykład Profesora Johna Ishiyamy – Prezydenta Amerykańskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, pt. "Przyszłość nauk politycznych?"

events wydarzenia

XIII Festiwal Dyplomatyczny „Wiatr Zmian - Unia Europejska w dobie globalnej niepewności”

Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego (KSSM UJ) zaprasza na XIII edycję naszej flagowej konferencji naukowej pt. "Festiwal Dyplomatyczny"!
events wydarzenia

Wykład Profesor Oriane Calligaro pt. Podejście Unii Europejskiej do kwestii europejskiej tożsamości – pomiędzy dziedzictwem, kulturą i wartościami