Ana İçeriğe Geç

20220202
Previous week
Next week

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju zaprasza na Foreign Affairs Open House

Tarih: 02.02.2022
Başlangıç Zamanı: 17:00
Yer: https://app.brazenconnect.com/a/foreign-affairs/e/rbMOm/login
Organizatör: Foreign Affairs Open House: Winter 2022
Contact: Paulina Chodoń, paulina.chodon@uj.edu.pl

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju (Centre for International Studies and Development) ma zaszczyt uczestniczyć w kolejnej edycji prestiżowego Open House: Virtual Graduate Fair School organizowanym przez Foreign Affairs!

Zarejestruj się, porozmawiaj z zespołem ISAD i poznaj ofertę programów Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju:

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju opowie o swoich programach, International Security and Development i International Relations and Public Diplomacy, a także laboratorium badawczym Global Complex Systems i grantach oferowanych w ramach Inicjatywy Doskonałości Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie Zapraszamy!

plakat spotkania dotyczącego oferty programowej ISAD z tytułem i datą spotkania. w tle zdjęcie collegium novum