Ana İçeriğe Geç

event-date: 23.05.2012 - 25.05.2012
organizer: Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ
Web Sitesi: www.festiwal.kssm.pl

Jesteś miłośnikiem stosunków międzynarodowych?
Interesuje Cię wszystko, co dzieje się wokół?
Zobacz, jak wykorzystać uzyskaną wiedzę w praktyce i weź udział
w III edycji Festiwalu Dyplomatycznego!

7 byłych ambasadorów i konsulów, 15 ekspertów, 12 kół naukowych z całej Polski, pracownicy Ministerstwa Spraw Zagranicznych - spotkaj ich wszystkich podczas III Festiwalu Dyplomatycznego!

Wydarzenie interdyscyplinarne łączące w sobie Turniej Negocjacyjny, konferencję, a także Konkurs Oratorski wraz z warsztatami, stanowi odpowiedź na współczesne wymagania stawiane dyplomacji, gdzie użycie siły lub chociażby groźbę jej użycia stara się zastąpić wielostronnymi rozmowami.

Dyplomacja medialna w wymiarze globalnym – tematyka tegorocznej edycji traktuje o stosunkach międzynarodowych w erze globalizacji, gdzie dyplomacja kuluarowa wraz z jej otoczką medialną sprawiają, że każdy obywatel jest jako przedstawiciel własnego kraju również jego swoistym dyplomatą.

Sprawdź siebie i zobacz, jak robią to inni!

23 maja 2012
konferencja naukowa, warsztaty negocjacyjne, I runda Turnieju Negocjacyjnego, impreza towarzysząca

24 maja 2012
konferencja naukowa, II runda Turnieju Negocjacyjnego, impreza towarzysząca