Ana İçeriğe Geç

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych UJ w Londynie

W dniach 21-22 kwietnia 2012 r. odbył się ostatni zjazd w ramach studiów podyplomowych Polsko - Brytyjskie Partnerstwo Strategiczne w UE i NATO organizowanych wspólnie przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Polski Uniwersytet na Obczyźnie z siedzibą w Londynie.

15 maja mija termin składania sprawozdań z realizacji projektów

Przypominamy beneficjentom konkursu dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia o obowiązku złożenia do 15 maja sprawozdań z realizacji projektów

VIII Dni Arabskie w Krakowie

Z przyjemnością informujemy, że już po raz siódmy działające w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego Bliskowschodnie Koło Naukowe zainicjowało spotkanie z kulturą arabską. Tematem przewodnim tegorocznych Dni Arabskich są przemiany zachodzące na Bliskim Wschodzie, widziane przez pryzmat społeczno-polityczny oraz kulturowy.

Godziny dziekańskie

Uprzejmie informujemy o udzielonej zgodzie Dziekana na zawieszenie zajęć dydaktycznych (godziny dziekańskie) w dniu 30.04.2012 r.

Nabór wniosków: podział dotacji statutowej dla doktorantów Wydziału

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Dziekana WSMiP UJ do dnia 10 maja 2012 roku trwa nabór wniosków doktorantów ubiegających się o dotację statutową. Wnioski sa przyjmowane w trzech kategoriach: (1) pisanie rozprawy doktorskiej, (2) opublikowanie/pisanie artykułu w języku angielskim, (3) wyjazd z referatem na konferencję zagraniczną.