перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Dyżury Dziekana WSMiP UJ, prof. dr. hab. Bogdana Szlachty

23.12.2014
Dziekan Wydziału, prof. dr hab. Bogdan Szlachta będzie dyżurował 29 grudnia (poniedziałek) od 08:30 do 10:00. Następny dyżur Dziekana będzie miał miejsce 8 stycznia 2015 r. (czwartek) w normalnych godzinach (8:00-9:30).

Życzenia z okazji Świąt

15.11.2015
Błogosławionych, radosnych, pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą Władze Dziekańskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Dyskusja "Między Niemcami a Rosją, czyli gorzej być nie mogło? Polityka zagraniczna II RP - próba bilansu" - relacja