перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Навіґація Навіґація

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Nowa publikacja pracownika Wydziału o przyszłości amerykańskiego żołnierza

30.10.2015
Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w serii MOMENTUM ukazała się książka dra Łukasza Kamieńskiego pt. „Nowy wspaniały żołnierz. Rewolucja biotechnologiczna i wojna w XXI wieku"

Dyskusja pt. „Czy Polską należy rządzić batem?" – relacja

15.11.2015
Dnia 4 listopada 2014 r. odbyła się pierwsza debata w ramach cyklu spotkań współorganizowanych przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Ośrodek Myśli Politycznej pt. „Czas na II RP"

Rekrutacja: płatne stypendia wyjazdowe do Rosji

15.11.2015
Do 19 grudnia 2014 r. trwa konkurs w ramach projektu ERANET PLUS (program ERASMUS MUNDUS), który oferuje stypendia na wyjazdy do rosyjskich ośrodków akademickich w roku 2015/2016. Stypendium dla studenta wynosi 1000 euro na miesiąc, dla doktoranta: 1500 euro na miesiąc, dla pracownika naukowego: 1800 – 2500 euro na miesiąc

Sportowy sukces studentki naszego Wydziału

15.11.2015
W dniach 23-29 października 2014 r. odbyły się VI Mistrzostwa Świata Wushu Tradycyjnego organizowane przez Międzynarodową Federację Wushu oraz Chińską Federację Wushu. Studentka naszego Wydziału i członkini kadry Polskiego Związku Wushu, Pani Ewa Ciembroniewicz startowała w dwóch konkurencjach:

Wizyta JE Ambasadora Chińskiej Republiki Ludowej - relacja

15.11.2015
W dniu 5 listopada na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł Xu Jian, ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. W ramach 3. edycji cyklu "Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne" ("Jagiellonian Diplomatic Encounters") wygłosił on w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ wykład pt. „Chinese diplomacy and the relationship between China and Poland"