перейти до основного змісту

Навіґація Навіґація

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Wykład Prof. Rahula P. Dasa

Wykład pt. "My Golden Bengal, I Love You": State Identity between Bangladesh and India, wygłoszony przez prof. dra hab. Rahula Petera Dasa z Uniwersytetu Marcina Lutra w Halle i Wittenberdze, zainicjował cykl wykładów „Azja Południowa: Wyzwania i Perspektywy".

Publikacja w międzynarodowym czasopiśmie z tzw. listy filadelfijskiej autorstwa doktorantki Wydziału SMiP UJ

Z przyjemnością informujemy, że w czasopiśmie "Cities - The International Journal of Urban Policy and Planning" (wyd. Elsevier) ukazał się artykuł pt. Transforming Brussels into an international city - Reflections on ‘Brusselization' autorstwa mgr Katarzyny Romańczyk, doktorantki naszego Wydziału.
wykład

Wykład inauguracyjny w IE UJ pt. "Problemy młodzieży i sposoby ich rozwiązania – Raport „Młodzi 2011"" wygłosi Minister Michał Boni.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2011/2012 w Instytucie Europeistyki będzie miała miejsce 3 października 2011 r. o godz. 14.00 w Sali Amfiteatralnej im. ks. prof. Tischnera w Collegium Witkowskiego (ul. Gołębia 13, Kraków). Wykład inauguracyjny pt. "Problemy młodzieży i sposoby ich rozwiązania – Raport „Młodzi 2011" wygłosi Minister Michał Boni.
wykład

Cykl wykładów pt. "Azja Południowa: wyzwania i perspektywy"

W roku akademickim 2011/2012 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych zainicjowany zostanie cykl wykładów pod tytułem: Azja Południowa: wyzwania i perspektywy (South Asia - Challenges & Perspectives). Wykłady odbywać się będą w ramach realizowanego na WSMiP projektu „JAGIELLOŃSKIE STUDIA KULTUROWE", a inicjatywa towarzyszy tworzeniu ośrodka STUDIÓW NAD AZJĄ POŁUDNIOWĄ, powstającego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.

Nowe studia: Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne

Gorąco zachęcamy do obejrzenia spotu promującego nowe studia na naszym Wydziale: Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne!