перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Intensywny Program Euroculture 2017

W dniach 25.06.-02.07. 2017 w Krakowie odbył się "Intensywny Program" będący częścią programu studiów magisterskich Erasmus Mundus MA in Euroculture. Współorganizatorami wydarzenia były: Instytut Europeistyki UJ oraz Uniwersytet w Strasburgu.

W ramach "Intensywnego Programu" studenci i paneliści z całego świata uczestniczyli w spotkaniach, dyskusjach i różnego rodzaju aktywnościach, w tym w wyjątkowym "Dniu Karier" uświetnionym obecnością m.in. Rafała Trzaskowskiego (poseł na Sejm RP), Pablo Lozano (Zastępca Szefa Misji Ambasady Meksyku w Warszawie) oraz dra Tomasza Trafasa (były Konsul Generalny Polski w Londynie, Los Angeles i Edynburgu). Wśród innych znakomitych gości wymienić można Timothy Bensona (Muzeum Sztuki Hrabstwa Los Angeles) oraz innych przedstawicieli świata kultury, nauki oraz instytucji międzynarodowych.

рекомендовано
Konferencja Team Europe - Berlin