перейти до основного змісту

Навіґація Навіґація

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Sukces pracowników Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Miło nam poinformować, że wnioski dwóch pracowników Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych zostały zakwalifikowane do finansowania w konkursie Narodowego Centrum Nauki OPUS 12. Kierownikami wybranych do finansowania projektów badawczych są:

prof. dr hab. Jan Tkaczyński z Instytutu Europeistyki - projekt pt. "Czy przyjęte standardy oraz doświadczenia Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska naturalnego mogą znaleźć zastosowanie w procesie tworzenia polityki ekologicznej w Chinach?" (nr 2016/23/B/HS5/00143)

oraz dr hab. Monika Banaś Instytutu Studiów Międzykulturowych - projekt pt. "Rewizja szwedzkiej polityki integracyjnej wobec imigrantów w kontekście kryzysu migracyjnego po 2010 roku" (nr 2016/23/B/HS5/00140).