перейти до основного змісту

20240321
попередній тиждень
наступний тиждень

Dyskusja: Energy security in the Third Decade of the 21st Century. Challenges and Opportunities

Дата: 21.03.2024
Час початку: 13:00
Місце: pokój 207
організатор: Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju, Polskie Towarzystwo Stosunków Międzynarodowych
Contact: Dr Łukasz Stach

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju oraz Polskie Towarzystwo Stosunków Międzynarodowych (oddział Kraków), zapraszają Państwa na dyskusję: Energy security in the Third Decade of the 21st Century. Challenges and Opportunities.

Kwestie związane z energią są kluczowym elementem polityki światowej, a obecne wydarzenia (transformacja energetyczna, rywalizacja o dostępy do surowców energetycznych oraz zasobów ziem rzadkich, kontroli sieci przesyłowych i linii komunikacyjnych) tylko potwierdzają wagę tej problematyki. O najważniejszych wyzwaniach i szansach w kwestiach bezpieczeństwa energetycznego będą rozmawiać uznani eksperci:

• prof. Thiem Hai Bui (Faculty of Political Economy, University of Economics and Business Vietnam National University, Hano)
  • prof. Joanna Dyduch (Institute of the Middle and Far East, Jagiellonian University, Krakow)
  • prof. Sławomir Raszewski (MSc Oil and Gas Management, University of East London)
  • prof. Marcin Grabowski (CISAD, moderator dyskusji)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Plakat dyskusji Dyskusja: <span lang=Energy security in the Third Decade of the 21st Century. Challenges and Opportunities" class="poster">