перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Навіґація Навіґація

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Polityka brytyjska w czasie zarazy - dr Marcin Galent dla Radia Kraków (22 kwietnia 2020)

22 kwietnia 2020 r. dr Marcin Galent był gościem Radia Kraków. Tematem rozmowy w audycji "Polityka dla dorosłych" była polityka Wielkiej Brytanii w kontekście pandemii.

Audycja do odsłuchania na:

Dr Marcin Galent - Doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii, adiunkt w Instytucie Europeistyki UJ. Kształcił się i prowadził badania m.in. w Uniwersytecie Cambridge, UK, Uniwersytecie Leuven, Belgia, Uniwersytecie Osaka, Japonia, London School of Economics and Political Science, UK, Uniwersytecie Oxford, UK. Koordynował międzynarodowy program magisterski Erasmus Mundus Programme of Excellence MA in Euroculture w Uniwersytecie Jagiellońskim. Główne zainteresowania badawcze to: migracje, obywatelstwo i wielokulturowość w Europie, społeczeństwo brytyjskie oraz teorie nacjonalizmu.

рекомендовано
Brexit. Never ending story? - dr Marcin Galent dla Radia Kraków (6 listopada 2019)

Rozmowy o muzeach z dr Katarzyną Jagodzińską wokół książki „Nowe miejsca nowej sztuki w Europie Środkowej”

Brexit opóźniony - dr Marcin Galent dla Radia Kraków (17 kwietnia 2019)