перейти до основного змісту

Навіґація Навіґація

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Ogłoszenia

O projekcie tzw. ustawy antyterrorystycznej – dr hab. Aleksander Głogowski dla portalu Biznes Alert

29.04.2016
25 kwietnia 2016 r. na stronach prowadzonego przez Instytut Jagielloński portalu Biznes Alert ukazała się analiza dr. hab. Aleksandra Głogowskiego pt. "Projekt ustawy antyterrorystycznej jest zbyt umiarkowany"

"Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu" – II etap konkurs organizowanego przez nasz Wydział

29.04.2016
Gratulując dostania się do II etapu konkursu Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu organizowanego przez WSMiP, prezentujemy harmonogram finałowego dnia (16 maja br.)
news

"Australia's Foreign Policy Dilemma: China, the US, or Both?" – relacja z wykładu prof. Marka Beesona (Uniwersytet Zachodniej Australii)

03.05.2016
8 kwietnia 2016 r. w Librarii Collegium Maius odbył się wykład prof. Marka Beesona z Uniwersytetu Zachodniej Australii. Prelekcja, zatytułowana "Australia's Foreign Policy Dilemma: China, the US, or Both?"

"Azymut Liceum" – relacja z realizacji wydziałowego programu współpracy ze szkołami średnimi

22.04.2016
W ramach wydziałowego programu współpracy ze szkołami średnimi "Azymut Liceum" dr Krzysztof Koźbiał przeprowadził wykłady dla uczniów szkół średnich na Dolnym Śląsku. Problematyka spotkań dotyczyła mikropaństw w stosunkach międzynarodowych

"Open Europe? Closed Europe?" – relacja z międzynarodowych warsztatów