Konkurs na rozwój współpracy z otoczeniem zewnętrznym uczelni ( III edycja)

Trzecia edycja Konkursu Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych J (WSMiP UJ) na rozwój współpracy z otoczeniem zewnętrznym uczelni, realizowana jest w ramach Działania nr 19 (R2S - Nauka dla społeczeństwa) w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim Celem realizowanego w ramach działania nr 19 Konkursu jest rozwój współpracy zespołów badawczych WSMiP z interesariuszami zewnętrznymi, stworzenie mechanizmu umożliwiającego nabywanie i rozwijanie kompetencji naukowców związanych ze współpracą z otoczeniem społeczno-gospodarczym, rozwój strategicznych partnerstw z instytucjami z otoczenia społeczno-gospodarczego, zwiększenie wpływu społecznego uczelni oraz  przełożenie wyników badań naukowych na procesy i zmiany społeczne.

Kontakt:

e-mail: wsmip.iduj@uj.edu.pl

ul. Reymonta 4, pokój 228

mgr inż. Teresa Borstyn

mgr inż. Marzena Dziarnowska

mgr Iwona Hodur

Harmonogram konkursu:

nabór wniosków:    1 lutego – 17 marca 2023
termin rozstrzygnięcia:  do 14 kwietnia 2023
początek realizacji projektów: 4-31 maja 2023

Zasady 3 edycji konkursu na rozwój współpracy z otoczeniem zewnętrznym
pdf