Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informacje organizacyjne

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ wraz z Katedrą Współczesnych Systemów Politycznych, Katedrą Konstytucjonalizmu i Ustrojów Państwowych oraz Zakładem Amerykanistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału

w IX Ogólnopolskim Zjeździe Katedr i Zakładów Systemów Politycznych,

który odbędzie się w dniach 21-22 wrzesnia 2020 roku w Wieliczce.

 

Zapraszamy Państwa we wrześniu do Wieliczki w celu podjęcia debaty naukowej nad problemem przywództwa we współczesnym świecie, jak również w celu dalszej, jakże istotnej, integracji środowiska naukowego polskich politologów prowadzących badania w zakresie systemów politycznych. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie swojego udziału w Zjeździe za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na zakładce "Zgłoszenia i opłaty". Liczba miejsc w hotelu jest ograniczona, stąd przy rejestracji będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom Zjazdu zakwaterowanie (nocleg 21/22 września) i wyżywienie w hotelu (21 września: obiad i uroczysta kolacja, 22 września: śniadanie i obiad), przerwy kawowe podczas obrad, materiały konferencyjne, a także publikację referatów, które zostaną zaakceptowane do publikacji po przejściu procesu recenzyjnego (planowane wydanie publikacji w roku 2021).

Liczymy na wspólną dyskusję i integrację w Wieliczce.

Komitet Merytoryczny i Organizacyjny

Prof. dr hab. Marek Bankowicz

Dr hab. Beata Kosowska-Gąstoł, prof. UJ

Dr hab. Łukasz Jakubiak

Dr hab. Paweł Laidler, prof. UJ

Dr hab. Dominik Sieklucki, prof. UJ

Dr Maksymilian Galon

Dr Mateusz Kolaszyński

Dr Dariusz Stolicki

Kontakt

systemy.polityczne2020@uj.edu.pl