网页内容展示 网页内容展示

20221027
Previous week
Next week

Konferencja naukowa W 80. rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej (ZWZ) na Armię Krajową (AK)

日期: 27.10.2022 - 28.10.2022
地方: Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Reymonta 4, 30-059 Kraków oraz Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila”, ul. Wita Stwosza 12, 31-511 Kraków
组织者: Katedra Historii Polskiej Myśli Politycznej w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila”
联系: dr Piotr Obacz: piotr.obacz@uj.edu.pl, 691 409 134, – P. Robert Springwald: rspringwald@muzeum-ak.pl, rspringwald@o2.pl, 514 642 628

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji naukowej pt. W 80. rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej (ZWZ)na Armię Krajową (AK), która odbędzie się w dniach 27-28 października br. na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila”.

Będzie to wydarzenie szczególne i ważne dla społeczności WSMiP UJ, bowiem konferencja dedykowana jest prof. dr hab. Grzegorzowi Mazurowi – wybitnemu uczonemu, znakomitemu badaczowi dziejów Polskiego Państwa Podziemnego, w 70. rocznicę Jego urodzin.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konferencji – wysłuchania referatów i udziału w dyskusjach.

W razie potrzeby, prosimy o kontakt z dr. Piotrem Obaczem: piotr.obacz@uj.edu.pl, 691 409 134.

资料下载