网页内容展示 网页内容展示

Next week

Poznaj Agencję Wywiadu - wykłady otwarte z KSSM UJ cz.2

日期: 17.01.2023 - 18.01.2023
地方: Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, ul Reymonta 4, aula 039, online platforma MS Teams, kod zespołu: o9xucps
组织者: Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ
联系: Gabriela Wolińska, promocja.kssm@uj.edu.pl, gabriela.wolinska@student.uj.edu.pl

Czy zastanawiacie się, ile informacji o samym sobie każdy z nas, każdego dnia nieświadomie umieszcza w Internecie?

A może jesteście tego świadomi, a nie wiecie jak swoje dane ochronić?

Na wszystkie te pytania odpowie nie kto inny jak ekspert w temacie - Agencja Wywiadu

Zapraszamy wszystkich na dwa hybrydowe spotkania:

• 17.01 (wtorek) godz. 13:15-14:45, sala 027 Temat: "Aktualne zagrożenia w cyberprzestrzeni"
  • 18.01 (środa) godz. 13:15 - 14:45, sala 238 Temat: "Kryptografia - zobacz to co widzą nieliczni"

Oba spotkania odbywać się będą hybrydowo.

Stacjonarnie-budynek Wydziału Studiów Międzykulturowych i Politycznych UJ ul. Władysława Reymonta 4

Zdalnie - kanał MS Teams (o9xucps)

Zachęcamy do posyłania wiadomości dalej, ponieważ ze względu na hybrydowy charakter spotkań, wziąć w nich udział mogą również osoby spoza UJ.

Na czarno białym tle figury szachowe szczegóły spotkania z agencją wywiadu