网页内容展示 网页内容展示

Ogłoszenia

Nabór wniosków o przyznanie dotacji dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia

25.03.2013
Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-26 marca 2013 roku można składać w dziekanacie WSMiP (Collegium Novum, ul. Gołębia 24, pok. 43) wnioski o przyznanie dotacji dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia

Najnowsze publikacje prof. Janusza J. Węca

11.03.2013
Przedstawiamy 4 obszerne publikacje wydane w 2012 r. przez Wydawnictwo Księgarnia Akademicka, których autorem/redaktorem jest pracownik Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, prof. dr hab. Janusz J. Węc

Dotacja statutowa - wyniki

24.02.2013
Na posiedzeniu w dniu 19 lutego 2013 roku Komisja rozpatrująca wnioski uczestników studiów doktoranckich na WSMiP w sprawie dotacji statutowej na badania naukowe dokonała podziału środków.

Spotkanie z Interesariuszami WSMiP

24.02.2013
12 lutego 2013 roku w sali konferencyjnej Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się spotkanie interesariuszy Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. W zebraniu udział wzięli przedstawiciele: VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego Uniwersytetu Pedagogicznego, Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Instytutu Studiów Strategicznych, Konsulatu Generalnego USA w Krakowie, Dowództwa Wojsk Specjalnych, Fundacji Instytutu Studiów Wschodnich, Izby Celnej w Krakowie, Stowarzyszenia Animacji Kultury Pogranicza „Folkowisko", Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce.

Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Komitetu Doradczego Obserwatorium Think Tanków z siedzibą w Paryżu

17.02.2013
Dr hab. Artur Gruszczak z Katedry Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej INPiSM został członkiem Komitetu Doradczego (Conseil d'orientation) międzynarodowego stowarzyszenia "Observatoire des think tanks", działającego od 2006 r. w Paryżu.