网页内容展示 网页内容展示

20170522
Previous week
Next week

Zaproszenie na międzynarodową konferencję pt. Wielokulturowość – fakt społeczny czy nieudany projekt polityczny?

日期: 22.05.2017
地方: Willa Decjusza w Krakowie
组织者: Zakład Polityki Etnokulturowej i Katedra Kulturoznawstwa Międzynarodowego Instytutu Studiów Międzykulturowych UJ
联系: multiculturalism17@gmail.com

Zakład Polityki Etnokulturowej i Katedra Kulturoznawstwa Międzynarodowego Instytutu Studiów Międzykulturowych UJ oraz partnerzy: Fundacja Dialog-Pheniben i Stowarzyszenie INTERKULTURALNI.PL mają zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję pt. Wielokulturowość – fakt społeczny czy nieudany projekt polityczny?/ Multiculturalism – social fact or failed political project?.

Zakład Polityki Etnokulturowej i Katedra Kulturoznawstwa Międzynarodowego Instytutu Studiów Międzykulturowych UJ oraz partnerzy: Fundacja Dialog-Pheniben i Stowarzyszenie INTERKULTURALNI.PL mają zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję pt. Wielokulturowość – fakt społeczny czy nieudany projekt polityczny? Konferencja odbędzie się 22 maja 2017 roku w Willi Decjusza w Krakowie. Wykład otwierający konferencję wygłosi prof. dr hab. Wojciech Burszta.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 kwietnia 2017. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Wystarczy zarejestrować się tu: http://www.konferencje-uj.pl/?lang=en&%3Bgo2rej=1&%3Bkid=216 i wysłać abstrakt referatu (maks. 1 strona maszynopisu) na adres: multiculturalism17@gmail.com.

Więcej na temat tego wydarzenia