网页内容展示 网页内容展示

路径导航 路径导航

网页内容展示 网页内容展示

Rozpoczęcie nowego projektu w ramach Erasmus Plus Capacity Building

W dniach 21-24 maja 2018 w Sofii oficjalnie zainaugurowano nowy projekt współfinansowany przez Unię Europejską (program Erasmus Plus): EURASIA – Revitalizing European Studies Across Asian Universities.  Koordynatorem projektu jest Uniwersytet Sofijski, a w spotkaniu wzięło udział 8 delegacji reprezentujących partnerów projektu: Uniwersytet Jagielloński (reprezentowany przez kierownika projektu dr Nataszę Styczyńska z Instytutu Europeistyki), University of Catania (Włochy), O.P. Jindal Global University (Indie), Symbiosis International University (Indie), Guangdong University (Chiny), Beijing Foreign Studies University (Chiny), The Languages Company (Wielka Brytania) oraz Universite de Versailles St-Quentin-en-Yvelines (Francja). 23 maja Prof. Dr. Anastas Gerdjikov Rektor Uniwersytetu Sofijskiego pospisał umowę konsorcyją projektu, którego realizacja potrwa do 2021 roku.

Więcej o przedsięwzięciu można znaleźć na stronie http://eurasiaproject.eu/