网页内容展示 网页内容展示

20210114
Previous week
Next week

Przywództwo w czasach transformacji cyfrowej organizacji - wykład prof. Wojciecha Czakona

日期: 14.01.2021
开始时间: 18:30
地方: Platforma Microsoft Teams
组织者: Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ

Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład nt. „Przywództwo w czasach transformacji cyfrowej organizacji”, w ramach cyklu wykładów online pod hasłem „Leadership”. Wykład odbędzie się 14 stycznia br. w godzinach 18:30-20:00 na platformie MS Teams, w zespole Webinar KBN. Wygłosi go prof. dr hab. Wojciech Czakon z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/r599p

Prof. dr hab. Wojciech Czakon jest profesorem zwyczajnym Uniwersytetu Jagiellońskiego, pracownikiem Instytutu Ekonomii, Finansów i Zarządzania, gdzie kieruje Katedrą Zarządzania Strategicznego. Zainteresowania naukowe skupiają się na behawioralnych uwarunkowaniach sukcesu organizacji. W ostatnich publikacjach podejmuje zagadnienia zaufania w relacjach międzyorganizacyjnych, postrzegania konkurentów, czy krótkowzroczności strategicznej. W 2020 r. uzyskał grant w konkursie Narodowego Centrum Nauki OPUS19 na badanie roli tożsamości cyfrowej w kształtowaniu zaangażowania interesariuszy organizacji.

Plakat wykładu profesora Czakona