网页内容展示 网页内容展示

20210721
Previous week
Next week

Zaproszenie na XVI międzynarodową konferencję pt. The Opportunities in Crisis: Reselience and Change in World History

日期: 21.07.2021 - 23.07.2021
地方: on-line
组织者: Oxford Brooks University

Przewodniczący Interdisciplinary Social Sciences Research Network dr Marcin Galent oraz Oxford Brooks University mają zaszczyt zaprosić na XVI międzynarodową konferencję zatytułowaną w tym roku The Opportunities in Crisis: Reselience and Change in World History.

Gospodarzem konferencji jest Oxford Brooks University, ale odbędzie się ona w całości w formacie on-line w dniach 21-23 lipca 2021 r. W konferencji udział weźmie prawie 300 naukowców z niemal 30 krajów.

W związku z elektronicznym charakterem konferencji, wciąż istnieje możliwość nadsyłania propozycji wystąpień. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji.