网页内容展示 网页内容展示

路径导航 路径导航

网页内容展示 网页内容展示

WSMiP UJ solidarny z Ukrainą w pierwszą rocznicę wybuchu wojny

W rocznicę zbrojnej inwazji Rosji na Ukrainę władze i społeczność Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ łączą się w geście solidarności z narodem ukraińskim. Sercem i myślami jesteśmy ze wszystkimi naszymi ukraińskimi studentami i ich rodzinami. Wierzymy we wsparcie demokratycznego świata i jak najszybsze zakończenie tej tragicznej wojny.

У річницю збройного вторгнення Росії в Україну керівництво та академічна громада факультету міжнародних та політичних досліджень Ягеллонського університету єднаються у жесті солідарності з усім українським народом. Наші серця та думки з усіма нашими українськими студентами та їхніми родинами. Ми віримо в підтримку демократичного світу в якнайшвидшому припиненні цієї трагічної війни.

jesteśmy z wami zdjęcie rąk na tle ukraińskiej flagi