网页内容展示 网页内容展示

网页内容展示 网页内容展示

News and events

25.05.2022
读取更多 o Wykład Profesora Johna Ishiyamy – Prezydenta Amerykańskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, pt. "Przyszłość nauk politycznych?"

Granty NCN dla pracowników naszego Wydziału

26.05.2022
Z wielką radością informujemy, że pracownicy naszego Wydziału otrzymali granty badawcze w konkursach Narodowego Centrum Nauki (NCN).
读取更多 o Granty NCN dla pracowników naszego Wydziału

02.06.2022
Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego (KSSM UJ) zaprasza na XIII edycję naszej flagowej konferencji naukowej pt. "Festiwal Dyplomatyczny"!
读取更多 o XIII Festiwal Dyplomatyczny „Wiatr Zmian - Unia Europejska w dobie globalnej niepewności”

20.05.2022
读取更多 o Wykład Profesor Oriane Calligaro pt. Podejście Unii Europejskiej do kwestii europejskiej tożsamości – pomiędzy dziedzictwem, kulturą i wartościami

11.05.2022