网页内容展示 网页内容展示

路径导航 路径导航

网页内容展示 网页内容展示

News and events

Międzynarodowa konferencja pt. „Visions and Revisions of Europe”

25.06.2017
Drawing on the Euroculture 2017 Intensive Programme theme, Visions of Europe, the Euroculture Scholar Conference Visions and Revisions of Europe seeks to create a space for dialogue about the juxtapositions present in contemporary European societies...
读取更多 o Międzynarodowa konferencja pt. „Visions and Revisions of Europe”

Podpisanie porozumienia z Keimyung University

19.06.2017
W dniu 2 czerwca 2017 roku, w Daegu, Pełnomocnik JMR UJ ds. Internacjonalizacji prof. dr hab. Adam W. Jelonek oraz Prorektor ds. Międzynarodowych Keimyung University prof. Joong-Hee Lee, podpisali Academic Agreement między Uniwersytetem Jagiellońskim w Kra-kowie a Keimyung University w Daegu. W uroczystości podpisania umowy uczestniczył także JM Rektor Keimyung University, prof. Ilhi Synn, a ze strony UJ obecni byli także Pełnomocnik JMR ds. Ogólnych Collegium Medicum prof. dr hab. med. Piotr Richter oraz wicedyrektor IBiDW ds. ogólnych i kierownik Zakładu Korei, dr hab. Renata Czekalska.
读取更多 o Podpisanie porozumienia z Keimyung University

Porozumienie z Hankuk University of Foreign Studies

19.06.2017
W dniu 30 maja 2017 roku w Seulu, Pełnomocnik JM Rektora UJ ds. Internacjonalizacji, prof. dr hab. Adam Jelonek podpisał umowę o utworzeniu Centrum Języka Koreańskiego w UJ z Hankuk University of Foreign Studies. Porozumienie wzmacnia dotychczasową współpracę pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim, a wspomnianym koreańskim uniwersytetem.
读取更多 o Porozumienie z Hankuk University of Foreign Studies

Zaproszenie na wykład gościnny dr Unisawy Williams

31.05.2017
读取更多 o Zaproszenie na wykład gościnny dr Unisawy Williams

Warsztaty dla młodych naukowców z Prof. Peterem J. Katzensteinem – relacja

30.05.2017
W dniu 23 maja 2017 r. w Sali pod Belkami Collegium Maius UJ odbyły się warsztaty z udziałem prof. Petera J. Katzensteina skierowane do młodych naukowców z Europy Środkowej i Wschodniej. Tematem spotkania były zagadnienia dotyczące projektowania badań oraz publikowania ich wyników w międzynarodowych wydawnictwach naukowych.
读取更多 o Warsztaty dla młodych naukowców z Prof. Peterem J. Katzensteinem – relacja