网页内容展示 网页内容展示

20231214
Previous week
Next week

Spotkanie informacyjne na temat stypendiów na pomagisterskie studia w College of Europe w Natolinie

日期: 14.12.2023
开始时间: 17:00
地方: aula 039 na WSMiP UJ
组织者: College of Europe w Natolinie

Aplikuj na pomagisterski program Advanced Master of Arts in European Interdisciplinary Studies: Internal and External Dimensions of the European Union, i odkryj spersonalizowane, międzykulturowe doświadczenie edukacyjne.

Poznaj Unię Europejską w jej różnych aspektach i pod okiem światowej sławy naukowców oraz ekspertów zgłębiaj problematykę najważniejszych wyzwań stojących przed Europą w XXI wieku: geostrategii, bezpieczeństwa, transformacji klimatycznej, energetycznej oraz cyfrowej, migracji, relacji między religią a polityką, a także współczesnej roli i działania mediów. A to wszystko w towarzystwie studentów z ponad 30 krajów świata, którzy tworzą tętniącą życiem wielokulturową społeczność.

Obywatele polscy mogą liczyć na stypendia Ministerstwa Spraw Zagranicznych pokrywające opłatę za studia, a także pełne wyżywienie i zakwaterowanie na kampusie. Więcej informacji i wniosek o stypendium znajdziesz tutaj: https://www.gov.pl/web/akademiadyplomatyczna/kolegium-europejskie-college-of-europe.

Aplikuj teraz na rok akademicki 2024/2025 na stronie College of Europe w Natolinie

plakat the college of Europe