网页内容展示 网页内容展示

路径导航 路径导航

网页内容展示 网页内容展示

Grant badawczy w ramach programu POLONEZ-BIS dla Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że projekt "Narrating the 'new silk road': Chinese 'huayuquan' (discourse power) in OBOR/BRI externally-directed propaganda" (Narracja "Nowego Jedwabnego Szlaku": Chiński "huayuquan" (discourse power) w zewnętrznej propagandzie OBOR/BRI) przygotowany przez dr Davida Josepha O'Briena, otrzymał dofinansowanie z programu POLONEZ BIS-2 Narodowego Centrum Nauki. Projekt umożliwia dwuletni pobyt badawczy dr Davida J. O'Briena w Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Całkowity koszt projektu to ok. 1,2 mln zł.

Więcej informacji o projekcie znajduje się w poniższym linku:

polonez bis-2