网页内容展示 网页内容展示

Dzień otwarty na UJ

event-date: 08.03.2013
地方: Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33, Kraków

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych studiowaniem na najlepszej i najstarszej Uczelni w Polsce na Dzień Otwarty, który odbędzie się 8 marca 2013 roku (piątek).

Start o godzinie 9.00 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33, Kraków.

Dzień Otwarty UJ to wykłady otwarte, prezentacje poszczególnych wydziałów, spotkania z wykładowcami i studentami, stoiska wydziałów i organizacji studenckich, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz rozwianie wszelkich wątpliwości w temacie „studia – najlepsze młodzieńcze lata", „jak może wyglądać moja przyszłość?".

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ przygotował stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą dydaktyczną poszczególnych instytutów, poznać zasady rekrutacji, oraz perspektywy kariery.

WSMiP UJ zaprasza również na dwie prezentacje informujące o strukturze i ofercie WSMiP: o godz. 11:15 w Auli Małej (parter) oraz o godz. 12:55 w Auli Średniej "A" (parter).

Pełna informacja i program Dnia Otartego UJ już wkrótce znajdzie się na stronie internetowej: www.dzien-otwarty.uj.edu.pl.

发布日期: 05.03.2013
Osoba publikująca: Michał Olaś