Skip to main content

网页内容展示 网页内容展示

网页内容展示 网页内容展示

Wydarzenia

wydarzenia

Międzynarodowa konferencja naukowa "Rok 1991 i jego dziedzictwo historyczno-kulturowe w krajach postkomunistycznej Europy".

Zakład Studiów Polsko-Ukraińskich WSMIP UJ wraz z Centrum Transkulturowych Studiów Posttotalitarnych UWr zapraszają w dniach 1-2 grudnia 2021 r. na międzynarodową konferencję naukową pt. Rok 1991 i jego dziedzictwo historyczno-kulturowe w krajach postkomunistycznej Europy.
wydarzenia

Studencka konferencja naukowa „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”

Serdecznie zapraszamy na studencką konferencję naukową w ramach międzynarodowego projektu „Rola i znaczenie Partnerstwa Wschodniego w procesie transformacji państw Europy Wschodniej i Kaukazu Południowego”. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia 2021 r. i będzie transmitowane na żywo na Facebooku Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.
wydarzenia

Przerwane milczenie - Spotkanie z Kamilem Tureckim

Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ zaprasza na spotkanie z Kamilem Tureckim, autorem książki: "Przerwane Milczenie Na gruzach World Trade Center. Polskie historie" (Ringier Axel Springer Polska, 2021).
Moderatorem spotkania będzie dr Marcin Fatalski.
events wydarzenia

„Różne oblicza Afryki” – wystawa zdjęć pracownika naszego Wydziału w ramach obchodów 50-lecia Muzeum Afrykanistycznego w Olkuszu

3 grudnia 2021 r. w Muzeum Afrykanistycznym w Olkuszu (ul. Szpitalna 32) zostanie otwarta wystawa zdjęć autorstwa Prof. Roberta Kłosowicza, dyrektora Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych UJ, zatytułowana „Różne oblicza Afryki”.
wydarzenia

Targi Pracy Online na Uniwersytecie Jagiellońskim

Zapraszamy do udziału w tegorocznych Targach Pracy Online organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.