网页内容展示 网页内容展示

events wydarzenia

„Różne oblicza Afryki” – wystawa zdjęć pracownika naszego Wydziału w ramach obchodów 50-lecia Muzeum Afrykanistycznego w Olkuszu

3 grudnia 2021 r. w Muzeum Afrykanistycznym w Olkuszu (ul. Szpitalna 32) zostanie otwarta wystawa zdjęć autorstwa Prof. Roberta Kłosowicza, dyrektora Jagiellońskiego Centrum Badań Afrykanistycznych UJ, zatytułowana „Różne oblicza Afryki”.

Targi Pracy Online na Uniwersytecie Jagiellońskim

Zapraszamy do udziału w tegorocznych Targach Pracy Online organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.

"Minigranty GTL na Ostatniej Prostej" - sympozjum Global Trends Lab

Global Trends Lab Priorytetowego Obszaru Badawczego FutureSoc serdecznie zaprasza na sympozjum naukowe "Minigranty GTL na ostatniej prostej" z udziałem pracowników i pracowniczek naszego Wydziału. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej w czterech panelach w dniach 25 listopada, 1 grudnia, 2 grudnia i 9 grudnia 2021 w godzinach 17:00 do 18:30.

Budowa systemu wywiadowczego RP – wykład płk. Grzegorza Małeckiego

Kryzys polityczny w Gruzji - spotkanie z Wojciechem Góreckim