网页内容展示 网页内容展示

konferencja events

Dyskusja panelowa: Populist Rebellion Against Europe? Contextualizing the current rule of law crisis in Poland in a European perspective

Kapitalizm platform: analogie, innowacje, wyzwania - wykład dr. Marcina Galenta

events wydarzenia

Beyond the Headlines: How Washington’s policies are impacting Poland and Europe. A story from the inside.

Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych zaprasza na spotkanie z Paulem Ritacco i Oliverem Schwabem – amerykańskimi praktykami politycznymi, którzy byli doradcami i prowadzili biura wielu kongresmenów.
events wydarzenia

Wykład gen. Johna L. Gronskiego

konferencja

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022

W imieniu Pana Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, dra hab. Pawła Laidlera prof. UJ, serdecznie zapraszamy na transmisję online z ceremonii inauguracji roku akademickiego 2021/2022 na naszym Wydziale. Ceremonia odbędzie się w dniu 1 października o godzinie 16:00.