网页内容展示 网页内容展示

Życzenia z okazji Świąt

06.04.2012
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Zmartwychwstania serdeczne życzenia składają wszystkim Pracownikom, Studentom i Przyjaciołom Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych członkowie kolegium dziekańskiego

Zaproszenie do udziału w Fellowships at Auschwitz for the Study of Professional Ethics

11.03.2012
FASPE jest innowacyjnym programem edukacyjnym adresowanym do studentów określonych kierunków, mającym na celu podjęcie kwestii współczesnych problemów etycznych w oparciu o szczególny kontekst historyczny.

VII Międzynarodowa Szkoła Letnia - Nauczanie o Holokauście

13.03.2012
W dniach 2 - 8 lipca br. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście.

Doktorantka IE UJ Maja Brand nie żyje. Zginęła w katastrofie pod Szczekocinami

06.03.2012
W katastrofie kolejowej pod Szczekocinami k. Zawiercia zginęła należąca do zespołu Centrum Badań Holokaustu UJ doktorantka IE UJ Maja Brand.

Nowa publikacja prof. Garry'ego Robsona z IAiSP UJ w YaleGlobal Online

09.02.2012
Dr Garry Robson, prof. UJ z Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ opublikował artykuł w prestiżowym YaleGlobal Online