wrzesień 2017

20170902

Międzynarodowe sympozjum pt.: "In Search for EU-China Synergies: 16+1 and Belt & Road Initiative"

Data: 02.09.2017
Czas rozpoczęcia: 10:00
Miejsce: Sala Malinowa Instytutu Konfucjusza
Organizator: Confucius Institutes at Jagiellonian University, Lancaster University, Vrije Universiteit Brussels, in partnership with Brussels Academy of China and European Studies (BACES) & Deakin University

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich zainteresowanych relacjami między Europą a Chinami na międzynarodowe sympozjum "In Search for EU-China Synergies: 16+1 and Belt & Road Initiative", współorganizowane przez Instytut Konfucjusza w Krakowie oraz CI at Lancaster University, Vrije Universiteit Brussels, we współpracy z Brussels Academy of China and European Studies (BACES) & Deakin University.

Program jest dostepny na stronie wydarzenia.

Wstęp wolny.