Aktualności

19.10.2020
więcej o Nagrody im. prof. Michała Cezarego Rostworowskiego za pracę z dyscypliny nauki o polityce i administracji zostały przyznane

12.10.2020
Uprzejmie informujemy, że w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza - Priorytetowy Obszar Badawczy Society of the Future ogłoszony został pierwszy konkurs na dofinansowanie publikacji w modelu open access, a także tłumaczenia lub korekty.
więcej o I edycja konkursu „Wsparcie publikacji w Priorytetowym Obszarze Badawczym Society of the Future” wdrażającego politykę „Otwartego dostępu”

03.10.2020
W dniu 1 października 2020 r. w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych.
więcej o Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych

03.10.2020
więcej o 8.10.2020 - Lewica wobec kryzysu gospodarczego w Unii Europejskiej - spotkanie z dr. Marcinem Galentem

Początek projektu „HISTORIA ZACZYNA SIĘ W RODZINIE - DIALOG POKOLEŃ”