Wykład otwarty Profesora dr. hab. Grzegorza Kołodki

Termin: 25.03.2013

Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych zapraszają na wykład otwarty Profesora dra hab. Grzegorza Kołodki w dniu 25 marca o godz. 14:00 w sali nr 0.103 budynku WZiKS UJ przy ul. Prof. S. Łojasiewicza 4 (Kampus UJ).

Prof. Grzegorz W. Kołodko, intelektualista i polityk, jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych. Członek Europejskiej Akademii Nauki, Sztuki i Literatury. Dyrektor Centrum Badawczego Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER w Akademii Leona Koźmińskiego (www.tiger.edu.pl). Wicepremier i minister finansów w latach 1994-97 i 2002-03. Ekonomista i autor interdyscyplinarnych prac naukowych opublikowanych w 26 językach. Podróżnik i maratończyk.

Data opublikowania: 20.03.2013
Osoba publikująca: Michał Olaś