Termin: 05.04.2013
Miejsce: IBiDW, ul Gronostajowa 3, sala 0.49 (parter)

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ w Krakowie zaprasza na Wykład JE Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Indiach prof. Piotra Kłodkowskiego zatytułowany "Maharadża art déco czyli niezwykłe przypadki Stefana Norblina w Indiach" połączony z projekcją filmu pt. "Chitranjaali. Stefan Norblin w Indiach"

Spotkanie odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2013 roku, o godzinie 11.30, w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, przy ulicy Gronostajowej 3, w sali 0.49 (parter).

Wykład JE Ambasadora RP w Indiach organizowany jest w ramach cyklu Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne (Jagiellonian Diplomatic Encounters), zainicjowanego w roku akademickim 2012/2013 przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Data opublikowania: 27.03.2013
Osoba publikująca: Michał Olaś