Wykład JE Ambasadora Republiki Korei Południowej w Polsce

który wygłosi

JE Ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce

Paek Young-sun

Spotkanie odbędzie się w dniu 29 października 2013 roku, o godzinie 14.00, w Instytucie Bliskiego
i Dalekiego Wschodu UJ
, przy ul. Gronostajowej 7, sala 0.49 (parter).

Wykład JE Ambasadora Republiki Korei Południowej w Polsce organizowany jest w ramach drugiej edycji cyklu Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne (Jagiellonian Diplomatic Encounters), zainicjowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, w roku akademickim 2012/2013.

JE Paek Young-sun

JE Ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce, Paek Young-sun, pracuje w koreańskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych od 1977 roku. Sprawował wiele wysokich funkcji urzędniczych, wśród nich m.in. radcy-ministra w ambasadzie Republiki Korei Płd. w Moskwie, szefa protokołu dyplomatycznego, ambasadora Republiki Korei Płd. w Indiach. Od 2012 roku pełni funkcję ambasadora Republiki Korei Płd. w Polsce.

Data opublikowania: 24.10.2013
Osoba publikująca: Michał Olaś