Introduction to International Development oraz Globalization and Europeanization - kursy prowadzone przez prof. Waldemara Skrobackiego

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zaprasza studentów na dwa kursy w j. angielskim Introduction to International Development oraz Globalization and Europeanization prowadzone przez prof. Waldemara Skrobackiego z University of Toronto. Zajęcia z prof. Skrobackim rozpoczynają się 6, a zakończą się 18 grudnia. Rejestracja on-line została otwarta na USOSweb.

The Faculty of International and Political Studies invites for Professor Waldemar Skrobacki's (University of Toronto) "Introduction to International Development" and "Globalization and Europeanization" courses. Both courses will be taught from 6 to 18 December 2013. The on-line registration is open at USOSweb.

Syllabus
Schedule

Globalization and Europeanization - info

Za każdy z kursów można uzyskać 4,5 punktów ECTS.

Data opublikowania: 03.12.2013
Osoba publikująca: Michał Olaś