Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych poszerza ofertę edukacyjną

Od roku akademickiego 2014/2015, w ramach uruchomionego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu kierunku studia azjatyckie, specjalność studia dalekowschodnie została poszerzona o dwa nowe moduły edukacyjne. Studenci, którzy od 1 października 2014 roku rozpoczną w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu naukę na I stopniu studiów stacjonarnych, obok możliwości zdobywania wiedzy na temat Chin i Japonii, będą mieli w ofercie dwa nowe moduły. Pierwszy obejmie obszar Korei z nauką języka koreańskiego, drugi – Indii i Azji Południowej z nauką hindi-urdu.

Aktualne informacje na profilu facebookowym Instytutu: www.facebook.com/IBIDW

Poza tymi nowymi modułami, Instytut rozszerza nabory na moduł Chiny z językiem chińskim oraz Japonia z językiem japońskim. Na studiach niestacjonarnych oferowane są dwie opcje: chińska i japońska. W IBiDW prowadzone są także studia azjatyckie o specjalności studia bliskowschodnie (do wyboru język arabski i hebrajski).
Data opublikowania: 10.03.2014
Osoba publikująca: Michał Olaś