Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ członkiem IPSA

Decyzją władz dziekańskich w 2011 roku Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych wstąpił w poczet członków prestiżowego towarzystwa naukowego International Political Science Association.

Członkostwo w IPSA stwarza szerokie możliwości w rozwijaniu działalności naukowej na zasadzie współpracy międzynarodowej. Zarówno pracownicy naukowi jak również studenci WSMiP UJ mogą brać udział w licznych wydarzeniach naukowych organizowanych przez IPSA, a także korzystać z wielu zniżek i udogodnień, przysługujących im z tytułu Institutional Membership.

W celu uzyskania szczegółowych informacji i zapoznania się z aktualną ofertą stowarzyszenia zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony IPSA: http://www.ipsa.org

Data opublikowania: 31.01.2012
Osoba publikująca: Michał Olaś